Våre ansatte

Markedsledende aktør med alt innen bilvaskutstyr

Holta & Håland Bilvaskutstyr AS

Håkon Petterson
Service-og ettermarkedssjef/ Service and aftersales manager

Tlf.: +47 950 50 302
E-post: hakon.petterson@holta-haaland.no

Hans Bekken
Kundesenter, Innkjøp, Logistikk

Tlf.: +47 916 00 170
E-post: hb@holta-haaland.no
E-post: kundesenter@holta-haaland.no

Geir Håland
Salgs og Markedssjef / Sales and Marketing ManagerSalg, Bil-Storbil-Trikk og TogvaskSentral avtaler utstyr og vaskekjemi

Tlf.: +47 948 11 775
E-post: gh@holta-haaland.no

Holta & Håland Bilvaskutstyr AS, Region Vest

Stavanger: Randabergveien 300B, 4073 Randaberg

Even Egebakken
Regionsjef Vest/Salg Rogaland og Hordaland, Bil- og Storbil vaskemaskiner, Selvvask anlegg og kjemi

Tlf.: 488 43 101
E-post: Even.Egebakken@holta-haaland.no

Reidar Vatland
Salg Rogaland og Hordaland. Bilvaskutstyr, bilpleie, kjemi til bil-storbilvask

Tlf.: 940 15 291
E-post: rv@holta-haaland.no

Pål Osmundsen
Servicetekniker

Tlf.: 917 91 394
E-post: pal.osmundsen@holta-haaland.no

Niklas T. Nilsen
Salg / Servicetekniker, Bergen

Tlf.: 992 98 864
E-post: niklas.nilsen@holta-haaland.no

Kenneth Solon Rødland
Servicetekniker

Tlf.: 916 00 750
E-post: ksr@holta-haaland.no

Holta & Håland Bilvaskutstyr AS, Region Sør

Seljord: Steinsrudvegen 14, 3840 Seljord

Emil Hovden
Regionsjef Sør Salg, Bil-Storbil vask, Selvvaskeanlegg og kjemi

Tlf. +47 35 95 15 05
Mob. +47 908 86 800
E-post: emil.hovden@holta-haaland.no

Gunnar Mæland
Salg bil-og storbilvaskemaskiner, selvvask og kjemi

Tlf. 900 46 030
E-post: gm@holta-haaland.no

Tommy Skarperud
Salg kjemi og utstyr

Tlf.: 476 57 401
E-post: tommy.skarperud@holta-haaland.no

Arild Mæland
Servicetekniker

Tlf. +47 918 15 919
E-post: arild.maeland@holta-haaland.no

Jo Christian Kristensen
Servicetekniker/Salg Arendal

Tlf. 991 23 666
E-post: jo@holta-haaland.no

Rune Høgset
Servicetekniker, verksted Seljord

Tlf. 909 41 143
E-post: rune.hogseth@holta-haaaland.no

Anders Lundevold
Servicetekniker

Tlf.: 481 55 352
E-post: anders.lundevold@holta-haaland.no

Jørn Høidalen
Servicetekniker

Tlf.: 900 64 657
E-post: jorn.hoidalen@holta-haaland.no

Holta & Håland Bilvaskutstyr AS, Region Øst

Oslo: Lommedalsveien 230, 1353 Bærumsverk

Knut Berg Johannessen
Regionsjef Øst Salg bilvaskutstyr og kjemi

Tlf. +47 906 15 518
E-post: kbj@holta-haaland.no

Benedikte Torkehagen
Salg bilvaskutstyr og kjemi

Tlf.: 975 75 929
E-post: benedikte.torkehagen@holta-haaland.no

Roar Bing
Salg bilvaskutstyr og kjemi

Tlf.: 959 93 164
E-post: roar.bing@holta-haaland.no

Johnny Christensen
Servicetekniker

Tlf.: 815 30 224

Rolf Christensen
Servicetekniker

Tlf.: 815 30 224

Ketil Christensen
Servicetekniker

Tlf.: 815 30 224

Kay Gjødingseter
Servicetekniker

Tlf.: 815 30 224

Tarjei Christensen
Servicetekniker

Tlf. 815 30 224

Arild Nilsen
Lager

Tlf.: 916 30 690

Holta & Håland Bilvaskutstyr AS, Region Midt/ Nord

Trondheim: Kvenildmyra 1, 7093 Tiller

Geir Håland
Regionsjef / Salg Midt/Nord-Norge, Bil-og Storbil vaskemaskiner, Selvvaskeanlegg og kjemi

Tlf.: 948 11 775
E-post: gh@holta-haaland.no

Stian Sundal
Salg Midt, Nord-Norge, Bil-og Storbil vaskemaskiner, Selvvaskeanlegg og kjemi

Tlf.: 992 94 299
E-post: stain.sundal@holta-haaland.no

Morten Larsen
Salg Midt-Norge, Bil-og Storbil vaskemaskiner, Selvvaskeanlegg og kjemi

Tlf.: 468 59 820
E-post: morten.larsen@holta-haaland.no

Kolbjørn Sandstad Olsen
Midt / Nord-Norge, Salg

Tlf.: 41 56 78 90
E-post: kosanol@holta-haaland.no

Odd Erik Bolme
Servicetekniker, Trondheim

Tlf.: 924 92 838
E-post: odd.e.bolme@holta-haaland.no

Lasse Midtsand
Servicetekniker, Trondheim

Tlf.: 9600 8090
E-post: Lasse.Midtsand@holta-haaland.no

Tomas Berg-Nilsen
Servicetekniker, Trondheim

Tlf.: 948 81 622
E-post: tomas.berg.nilsen@holta-haaland.no